1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
334
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Calypso Tomatenkas Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Calypso uit geanodiseerde of poedergecoate aluminiumprofilen is een instapcategoriemodel voor tuineigenaren. Het bouwt gemakkelijk op en nodigt uit tot het beoefenen van hobbytuinieren.
Productvoordelen:- Brede holle kamers platen (HKP) vakken voor meer licht
- Geen schaduwvorming
- Deur voorbereidt voor hangslot
- Incl. dakraam voor betrouwbare ventilatie
- Gevestigde veertechniek voor eenvoudig inzetten en vervangen van holle kamers platen of glasruiten
- Incl. dakgoten
- Daknok hoogte: 1,24 m
| Model | Glassoort / Dikte | Grondvlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 3000 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
3,0 m² | 1,58x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 4400 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
4,4 m² | 2,32x1,95x1,97 m | 1 dakraam |
| 5800 | HKP ca. 4 mm of HKP ca. 6 mm |
5,8 m² | 3,06x1,95x1,97 m | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 3,0 m², 4,4 m², 5,8 m² |
| Sokkeldiepte | 1,54 m, 2,28 m, 3,02 m |
| Sokkelmaatbreedte | 1,92 m |
| Lengte | 1,58 m, 2,32 m, 3,06 m |
| Breedte | 1,95 m |
| hoogte | 197 cm |
| Nokhoogte | 1,97 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,61x1,61 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232457a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Calypso Tomatenkas Smaragd