Vitavia Osiris aanleunkas tomatenkast zwart
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232700a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
900
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Osiris aanleunkas tomatenkast zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia aanlehntuinkas Osiris biedt door de hoogte en de brede schuifdeuren comfortabele omstandigheden voor het hobbykweken. Met name hoog groeiende planten vinden onder het pultdak van 1,69 m tot 2,21 m voldoende ruimte.
Door de een tot twee dakramen en de grote schuifdeur is optimale ventilatiemogelijkheid geboden.
- Hoge aanlehntuinkas voor kleinste grondoppervlakken
- Geanodiseerde aluminiumprofiel zorgen voor blijvende bescherming tegen corrosie
- Met kanaalplaten (HKP)
- Eenvoudig inzetten en vervangen van kanaalplaten door etableerde veerklemtechniek, ook achteraf
- Schuifdeur voor gemakkelijke toegang en intrede
- Deur voor hangslot voorbereidt
- Standaard uitgerust met twee regenpijpen
- Gootrand hoogte: 169 cm
| Model | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 5200 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm |
5,2 m² | 201x262x221 cm | 1 dakraam |
| 6500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm |
6,5 m² | 201x324x221 cm | 2 dakramen |
| 7800 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm |
7,8 m² | 201x387x221 cm | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 5,2 m², 6,5 m², 7,8 m ² |
| Sokkeldiepte | 190 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm, 317 cm, 379 cm |
| Lengte | 201 cm |
| Breedte | 262 cm, 324 cm, 387 cm |
| hoogte | 221 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 61x122 cm, 122x163 cm |
| Gewicht | 50,40 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232700a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Osiris aanleunkas tomatenkast zwart