Vitavia Aanleuntuinkas Osiris Tomatenhuisje Smaragd
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232691a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
849
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Aanleuntuinkas Osiris Tomatenhuisje Smaragd Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia aanleuningkas Osiris biedt door de hoogte en de brede schuifdeuren comfortabele omstandigheden voor hobbytuinieren. Vooral hoog groeiende planten vinden onder het 1,69 m tot 2,21 m hoge pultdak voldoende ruimte.
Door het één tot twee dakramen en de grote schuifdeur is een optimale ventilatiemogelijkheid geboden.
- Hoge aanleuningkas voor kleinste grondbereiken
- Geanodiseerde aluminiumprofilen zorgen voor blijvende bescherming tegen corrosie
- Met kanaalplaten (KP)
- Eenvoudig plaatsen en vervangen van kanaalplaten door gevestigde veerklemtechniek, ook achteraf
- Schuifdeur voor gemakkelijke toegang en bereik
- Deur voorgeprepareeerd voor hangslot
- Standaard uitgerust met twee regenpijpen
- Gootshoogte: 169 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 5200 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm |
5,2 m² | 201x262x221 cm | 1 dakraam |
| 6500 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm |
6,5 m² | 201x324x221 cm | 2 dakramen |
| 7800 | KP ca. 4 mm, KP ca. 6 mm |
7,8 m² | 201x387x221 cm | 2 dakramen |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Aanleunkas |
| Grondoppervlak | 5,2 m², 6,5 m², 7,8 m ² |
| Sokkeldiepte | 190 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm, 317 cm, 379 cm |
| Lengte | 201 cm |
| Breedte | 262 cm, 324 cm, 387 cm |
| hoogte | 221 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Smaragd |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 61x122 cm, 122x163 cm |
| Gewicht | 50,40 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232691a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Aanleuntuinkas Osiris Tomatenhuisje Smaragd