Vitavia Gewächshaus Mars Tomatenhuis Zwart
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232545a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
878
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Gewächshaus Mars Tomatenhuis Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Mars met geanodiseerde aluminiumproffielen nodigt uit tot tuinieren en genieten door het ruime en open design.
Productvoordelen:- Verkrijgbaar met holle kamerplaten (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Ruime dubbele deur
- Deur voorbereid voor hangslot
- Inclusief twee dakramen en dakgoten
- Gootdiepte: 1,37 m
- 2 dakramen
| Model | Glassoort / Dikte | Vloeroppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 6700 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,7 m² | 2,58x2,57x2,32 m |
| 8300 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
8,3 m² | 3,21x2,57x2,32 m |
| 9900 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
9,9 m² | 3,83x2,57x2,32 m |
| 11500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
11,5 m² | 4,45x2,57x2,32 m |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 2,54 m, 3,17 m, 3,79 m, 4,41 m |
| Sokkelmaatbreedte | 2,54 m |
| Lengte | 2,58 m, 3,21 m, 3,83 m, 4,45 m |
| Breedte | 2,57 m |
| hoogte | 232 cm |
| Nokhoogte | 2,32 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,60x1,75 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232545a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Gewächshaus Mars Tomatenhuis Zwart