1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
746
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Tuinkas Mars Tomatenhuis Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Mars gemaakt van geanodiseerde aluminium profielen nodigt uit tot tuinieren en genieten door het ruime en open ontwerp.
Productvoordelen:- Beschikbaar met polycarbonaat platen (HKP) of veiligheidsglas (ESG)
- Ruime dubbele deur
- Deur voorbereidt voor hangslot
- Inclusief twee dakramen en dakgoot
- Hoogte tot goot: 1,37 m
- 2 dakramen
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) |
|---|---|---|---|
| 6700 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
6,7 m² | 2,58x2,57x2,32 m |
| 8300 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
8,3 m² | 3,21x2,57x2,32 m |
| 9900 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
9,9 m² | 3,83x2,57x2,32 m |
| 11500 | HKP ca. 4 mm, HKP ca. 6 mm of ESG ca. 3 mm |
11,5 m² | 4,45x2,57x2,32 m |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 6,7 m², 8,3 m², 9,9 m², 11,5 m² |
| Sokkeldiepte | 2,54 m, 3,17 m, 3,79 m, 4,41 m |
| Sokkelmaatbreedte | 2,54 m |
| Lengte | 2,58 m, 3,21 m, 3,83 m, 4,45 m |
| Breedte | 2,57 m |
| hoogte | 232 cm |
| Nokhoogte | 2,32 m |
| Materiaal | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | ESG (gehard veiligheidsglas, kristalhelder), HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 3 mm, 4 mm, 6 mm |
| Aantal ramen | 2 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 0,60x1,75 m |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232534a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Tuinkas Mars Tomatenhuis Zilver