Vitavia Gewächshaus Freya Tomatenhaus Zwart
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232642a Beschrijving
1 / 1
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1250
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Gewächshaus Freya Tomatenhaus Zwart Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Vitavia tuinkas Freya uit geanodiseerde aluminiiumprofielen met een pultdak, een brede voorkant en hoge zijwanden valt op door een ruim design. Het geringe hoogteverschil van het pultdak biedt een aangename standaardhoogte en hooggroeiende planten voldoende ruimte.
Productvoordelen:- Met kanaalplaten (HKP) of
Combinatieverglazing uit veiligheidsglas (ESG) en kanaalplaten (HKP) - Moderne architectuur
- Doorlopende standaardhoogte
- Optelbaar zijraam
- Grote ramen
- Ruime dubbele deur voorbereid voor een hangslot
- Gootafstand: 169 cm
| Model | Glassoort / dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 5900 | HKP ca. 6 mm of Combinatieverglazing ESG ca. 3 mm + Dak HKP ca. 6 mm |
5,9 m² | 229x258x225 cm | 1 zijraam |
| 7600 | HKP ca. 6 mm of Combinatieverglazing ESG ca. 3 mm + Dak HKP ca. 6 mm |
7,6 m² | 292x258x240 cm | 2 zijramen & 1 lamellen wandraam |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 5,9 m², 7,6 m² |
| Sokkeldiepte | 192 cm, 254 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm |
| Lengte | 229 cm, 292 cm |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 225 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| kleur | Zwart |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x192 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232642a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Gewächshaus Freya Tomatenhaus Zwart