Vitavia Gewächshaus Freya Tomatenhuis Zilver
Verschillende varianten, Art.-Nr.: 100232638a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1027
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Vitavia Gewächshaus Freya Tomatenhuis Zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
De Vitavia tuinkas Freya uit geanodiseerde aluminium profielen met een pultdak, een brede voorkant en hoge zijwanden overtuigt door een ruim design. Het geringe hoogteverschil van het pultdak biedt een aangenaam staanplaatsen hoog groeiende planten voldoende ruimte.
Productvoordelen:- Met kanaalplaten (HKP)
- Moderne architectuur
- Doorlopende standaardhoogte
- Opklapbaar zijraam
- Ruime ramen
- Ruime dubbele deur voorbereidt voor een hangslot
- Gootstijlhoogte: 169 cm
| Model | Glassoort / Dikte | Grondoppervlak | Buitenmaat (LxBxH) | Ramen |
|---|---|---|---|---|
| 5900 | HKP ca. 6 mm | 5,9 m² | 229x258x225 cm | 1 zijraam |
| 7600 | HKP ca. 6 mm | 7,6 m² | 292x258x240 cm | 2 zijramen & 1 lamellenzijraam |
Technische gegevens
| Merk | EPH |
|---|---|
| Ausführung | Kas |
| Grondoppervlak | 5,9 m², 7,6 m² |
| Sokkeldiepte | 192 cm, 254 cm |
| Sokkelmaatbreedte | 254 cm |
| Lengte | 229 cm, 292 cm |
| Breedte | 258 cm |
| hoogte | 225 cm |
| Nokhoogte | 221 cm |
| Materiaal | Geanodiseerd aluminium |
| kleur | Zilver |
| Beglazing | HKP (Holle Kamersponplaten) |
| Glasdikte | 6 mm |
| Aantal ramen | 1, 3 |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 122x192 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100232638a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
E.P.H. Schmidt u. Co. GmbH Höfkerstr. 30 44149 Dortmund verkauf@eph-schmidt.de |
Leveringsomvang
- Vitavia Gewächshaus Freya Tomatenhuis Zilver