TraumGarten terrasplanken 23x195 mm DreamDeck Prestige kalk-grijs
Reliëf houtnerf, eenzijdig bruikbaar, verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100361120a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten terrasplanken 23x195 mm DreamDeck Prestige kalk-grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten Dreamdeck Prestige terrasplanken zijn voor de eeuwigheid gemaakt. Het composiet-volprofiel vereist weinig onderhoud, het is vlekbestendig en heeft minder verkleuring dan vergelijkbare materialen. De terrasplank met reliëf-houtmazerering is eenzijdig bruikbaar en geeft een natuurlijk uiterlijk, dat uw terras een gezellige sfeer verleent. De massieve terrasplank is 23 mm dik en 195 mm breed.
Dankzij hun speciale ASA-coating zijn de Prestige terrasplanken uiterst robuust, kraskeuriger en slipbestendiger dan vergelijkbare terrasplanken. Het onderhoudsarme oppervlak zorgt voor een aantrekkelijke vloerbedekking. Bovendien zijn de TraumGarten Prestige terrasplanken splintervrij en voetvriendig. Reiniging gebeurt eenvoudig met warm water en een borstel.
Eigenschappen en voordelen:- Aantrekkelijke en weerstandsvatbare terrasplank
- Massieve uitvoering, stabiel composiet-volprofiel
- kleurvast, geringe opheldering door UV-stralen
- eenzijdig bruikbaar, met reliëf-houtmazerering
- kraskeuriger dan vergelijkbare materialen
- vlekbestendig
- splintervrij en voetvriendig
- Verschillende lengten ter keuze
- gemakkelijk schoon te maken
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken doorgroeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stagnerend water op de terrasplanken. Daarnaast dienen zij voor uitlijning van de onderconstructie en verbeteren het stapelcomfort.
De onderconstructie wordt dwars op de latere legrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint u het beste bij de huismuur en werkt u in de richting van de tuin. Terrasplanken worden voornamelijk met montage-clips bevestigd. Montage-clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een uniforme voegafstand voordoet.
SchuifvoegAangezien WPC-terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een schuifvoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Massieve plank met mantel |
| Breedte | 195 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Grijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361120a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten terrasplanken 23x195 mm DreamDeck Prestige kalk-grijs