TraumGarten terrasplank 23x195 mm DreamDeck Prestige basalt-grijs
Reliëf houtnerf, aan één zijde bruikbaar, verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100361123a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten terrasplank 23x195 mm DreamDeck Prestige basalt-grijs Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten Dreamdeck Prestige terrasplanken zijn als het ware voor de eeuwigheid gemaakt. Het composiet vol profiel vereist weinig onderhoud, het is vlekbestendig en heeft een geringere verkleuracatie dan vergelijkbare materialen. De terrasplank met reliëf houtnerf is eenzijdig bruikbaar en geeft een natuurlijk uiterlijk, dat uw terras een gezellige sfeer geeft. De massieve terrasplank is 23 mm dik en 195 mm breed.
Dankzij de speciale ASA-coating zijn de Prestige terrasplanken uitermate robuust, krasksterker en slipvaster dan vergelijkbare terrasplanken. Het onderhoudsarme oppervlak zorgt duurzaam voor een verzorgde vloerbedekking. Bovendien zijn de TraumGarten Prestige terrasplanken splintervrij en blotevoetsvrij. De reiniging gebeurt eenvoudig met warm water en een schrob.
Eigenschappen en voordelen:- Aantrekkelijke en weersbestendige terrasplank
- Massieve bouw, stabiel composiet vol profiel
- kleurvast, geringe verheldering door UV-stralen
- eenzijdig bruikbaar, met reliëf houtnerf
- kraskraster dan vergelijkbare materialen
- vlekbestendig
- splintervrij en blotevoetsvrij
- Verschillende lengtes ter keuze
- gemakkelijk schoon te maken
Een onkruidmat op een zand-/grindondergrond voorkomt dat onkruid onder de planken begint te groeien en mogelijk tussen de planken door groeit.
Leggen op een afstand van 40-60 cm van elkaar.
Rubberpads worden onder de onderconstructie van het terras aangebracht en voorkomen stilstaand water bij de terrasplanken. Ze dienen ook voor het uitrichten van de onderconstructie en verbeteren het loopcomfort.
De onderconstructie wordt loodrecht op de latere leggingsrichting van de terrasplanken aangebracht.
Bij het monteren van de terrasplanken begint men het beste bij de huismuur en werkt zich in de richting van de tuin. Terrasplanken worden vooral met montage clips bevestigd. Montage clips hebben het voordeel dat alle bevestigingsmaterialen onzichtbaar blijven en zich een gelijkmatige voegafstand voordoet.
DillatatievoegOmdat WPC terrasplanken voor 50-90% uit hout bestaan, werkt het materiaal ook na het leggen. Daarom wordt een dillatatievoeg naar de huismuur van minimaal 2 cm aanbevolen.
Alle informatie over het onderwerp "WPC terrasplanken leggen" vindt u hier.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten DREAMDECK |
| Ausführung | Massieve plank met mantel |
| Breedte | 195 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lengte | 3000 mm, 4000 mm, 5000 mm |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| Materiaal | WPC |
| kleur | Basaltgrijs |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Verwerkingshandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361123a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten terrasplank 23x195 mm DreamDeck Prestige basalt-grijs