TraumGarten SQUADRA Alu voortuin hek dubbele poort antraciet
Poedergecoate aluminiumprofiel, weerbestendig en onderhoudsvriendelijk, 310x90 cm, Art.-Nr.: 100425123 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1625
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten SQUADRA Alu voortuin hek dubbele poort antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de TraumGarten SQUADRA dubbele poort hebt u een duurzaam mooi poort, die zich ideaal in het totaalbeeld inpast, ongeacht of het een oud gebouw of moderne nieuwbouw is. De aluminium poort is bijzonder onderhoudsarm, weersbestendig en duurzaam. Het sobere ontwerp laat zich uitstekend in de omgeving integreren. De poort biedt bovendien bescherming tegen ongeautoriseerde toegang tot het terrein.
Producteigenschappen en voordelen:- Hoogte: 900 mm
- Breedte: 3100 mm
- Diepte/Sterkte: 40 mm
- Verticale profielen: 10x90 mm
- Dwarsbalk: 15x50 mm
- Geen schilderwerk nodig
- Weersbestendig
- Onderhoudsarm
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SQUADRA |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 314 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 310 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Dikte | 2,5 cm |
| Gewicht | 47,50 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 4594 |
| Art.-Nr.: | 100425123 |
| EAN: | 4033821062175 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Dubbele poort
- Insteekslot
- Beslag set
- Bodenschuiver
- Ophefelbeveiliging
- Opsteuning