TraumGarten SQUADRA Alu voortuin hek deur zilver
Gepoedercoate aluminiuminprofielen, weerbestendig en onderhoudsvriendelijk, 310x90 cm, Art.-Nr.: 100425124 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1625
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten SQUADRA Alu voortuin hek deur zilver Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de TraumGarten SQUADRA Doppeltor hebt u een duurzaam mooi hek dat zich ideaal aanpast aan het totaalplaatje, ongeacht of het een oud gebouw of moderne nieuwbouw is. Het aluminium hek is bijzonder onderhoudsarm, weerbestendig en duurzaam. Het eenvoudige design laat zich uitstekend integreren in de omgeving. Het hek beschermt bovendien tegen ongeautoriseerde toegang tot het terrein.
Producteigenschappen en voordelen:- Hoogte: 900 mm
- Breedte: 3100 mm
- Diepte/Dikte: 40 mm
- Verticale profielen: 10x90 mm
- Dwarsstaven: 15x50 mm
- geen verven nodig
- Weerbestendig
- Onderhoudsarm
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SQUADRA |
| Type | Privacyschermpoort, Inrijpoort |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Lichte breedte | 314 cm |
| Aantal panelen | Dubbele poort |
| Oppervlak | glad |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Type | poort |
| Breedte | 310 cm |
| hoogte | 90 cm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| geschikt voor | Tuinhek |
| Dikte | 2,5 cm |
| Gewicht | 47,50 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 4595 |
| Art.-Nr.: | 100425124 |
| EAN: | 4033821062182 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- Dubbele poort
- Insteekslot
- Beslag set
- Bodenschuiver
- Ophemelbeveiliging
- Oploop steun