TraumGarten schutting SYSTEM BOARD XL hekwerkelement-set titaniumgrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining
4 aluminium composietplaten met overgangsprofiel en rubberdichtingen, 179x180 cm, Art.-Nr.: 100360863 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD XL hekwerkelement-set titaniumgrijs zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De ondoorzichtige TraumGarten SYSTEM BOARD XL schutting elementen bestaan uit 4 afzonderlijke elementen met 3 overgangsprofiel en passende rubber afdichtingen. De elementen uit APC, een aluminium-kunststof composiet, zijn zeer stabiel, weerbestendig en breuk- en slagvast. Voor het geval dat de elementen met 180 cm te breed voor uw project zijn, kunnen de 6 mm dikke APC platen met hardmetalen zaagbladen, bij voorkeur door vaklieden, bijgesneden of ingekort worden. Voor de montage van de elementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klemschuttingpalen of steekschuttingpalen nodig om op te schroeven of in te betonneren, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt kiezen. De SYSTEM BOARD XL schutting elementen kunnen met alle SYSTEM schutting elementen van TraumGarten gecombineerd worden.
Eigenschappen en voordelen:- hoogwaardig aluminium-kunststof composiet
- aan beide zijden gekleurd
- gering gewicht en hoge stabiliteit
- weerbestendig en gemakkelijk schoon te maken
- met H-verbindingsprofielen uit aluminium
- inclusief afdichtingsprofielen uit rubber
- Elementformaat (HxB) 179x180 cm
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | ACP |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Titaangrijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 30,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2801 |
| Art.-Nr.: | 100360863 |
| EAN: | 4033821051964 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 4 profielen van aluminium-composiet-materiaal (APC) 179x45 cm
- 3 H-verbindingslatten van aluminium
- afdichtingsprofielen van rubber