TraumGarten schutting SYSTEM BOARD XL hekelement-set leisteen zichtscherm steekzaun lamellenomheining
4 Aluminium-composietplaten met overgangsprofiel en rubberdichtingen, 179x180 cm, Art.-Nr.: 100360862 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD XL hekelement-set leisteen zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De ondoorzichtige TraumGarten SYSTEM BOARD XL schermingselementen bestaan uit 4 losse elementen met 3 overgangsprofiel en passende rubberdichtingen. De elementen van APC, een aluminium-composietmateriaal, zijn zeer stabiel, weerbestendig en breuk- en slagvast. Voor het geval dat de elementen met 180 cm te breed voor uw project zijn, kunnen de 6 mm dikke APC-platen met hardmetaalbeslepen zaagbladen, bij voorkeur door vakspecialisten, doorgesneden of ingekort worden. Voor de montage van de elementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klemkozijnen nodig om vast te schroeven of in te betonneren, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt kiezen. De SYSTEM BOARD XL schermingselementen kunnen met alle SYSTEM schermingselementen van TraumGarten worden gecombineerd.
Eigenschappen en voordelen:- hoogwaardig aluminium-composietmateriaal
- aan beide zijden gekleurd
- gering gewicht en hoge stabiliteit
- bestendig en gemakkelijk schoon te maken
- met H-verbindingsprofielen van aluminium
- inclusief afdichtingsprofielen van rubber
- elementformaat (HxB) 179x180 cm
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | ACP |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Leisteen |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Set |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Montagewijze | Klembevestiging |
| Gewicht | 30,60 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2800 |
| Art.-Nr.: | 100360862 |
| EAN: | 4033821051957 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 4 profielen uit aluminium-compositiemateriaal (APC) 179x45 cm
- 3 H-verbindingslijsten uit aluminium
- afdichtingsprofielen uit rubber