TraumGarten schutting SYSTEM BOARD Marmer schutting
robuust aluminium-composietmateriaal, verschillende maten, Art.-Nr.: 100361000a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD Marmer schutting Online kopen tegen een voordelige prijs
De gesloten SYSTEM BOARD schutting elementen van TraumGarten bestaan uit hoogwaardig, 6 mm sterk aluminium-composietmateriaal. Het hoogwaardige ACP (Aluminium Composite Panel) heeft een laag gewicht en een hoge stabiliteit. Bovendien is het breuk- en slagvast. Het oppervlak is bestand tegen vuil en laat zich gemakkelijk reinigen. De SYSTEM BOARD schutting overtuigt door zijn uitstekende kwaliteit en zijn modern design. De elementen trotseren wind en weer en beschermen u soeverein tegen nieuwsgierige blikken.
De SYSTEM BOARD schuttingelementen laten zich wonderwel combineren met alle TraumGarten SYSTEM onderdelen zoals bijvoorbeeld het SYSTEM GLAS of SYSTEM BOARD XL. Bovendien hebt u ook de mogelijkheid om TraumGarten SYSTEM decoratief rooster in uw SYSTEM BOARD schutting te integreren en een unieke ambiance te creëren.
Voor de montage van de schuttingelementen zijn de TraumGarten klempalen met de bijbehorende paaldragers voor het inbeton of opschroeven nodig.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsarme elementen uit 6 mm aluminium-composiet
- winddicht, zonder kier naar de klempaal
- snelle montage zonder elementhouder
- combineerbaar met alle SYSTEM schuttingserien
- inclusief afdichtingsprofielen uit rubber
- dubbelzijdig gestructureerd
- eenvoudige montage
- weersbestendig
- gemakkelijk te reinigen
Opmerking:
De elementen kunnen met hardmetaal beklede zaagbladen, bij voorkeur door vakmensen, worden ingekort.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | ACP |
| Oppervlak | glad |
| kleur | Marmer Wit |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100361000a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting SYSTEM BOARD Marmer schutting