TraumGarten schutting SYSTEM BOARD Titangrijs schutting
weerbestendig aluminium-composiet materiaal, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100076616a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD Titangrijs schutting Online kopen tegen een voordelige prijs
De winddichte SYSTEM BOARD zichtscherm-elementen van TraumGarten bestaan uit hoogwaardig, 6 mm dik aluminium-composietmateriaal. Het hoogwaardige ACP (Aluminium Composite Panel) heeft een laag gewicht en een hoge stabiliteit. Bovendien is het breuk- en slagbestendig. Het oppervlak is bestand tegen vuil en gemakkelijk schoon te maken. De SYSTEM BOARD zichtschermingshekkering overtuigt door zijn uitstekende kwaliteit en modern design. De elementen weerstaan wind en weder en beschermen u vorstelijk tegen nieuwsgierige blikken.
De SYSTEM BOARD zichtscherm-elementen laten zich prachtig combineren met alle TraumGarten SYSTEM bouwdelen zoals bijvoorbeeld het SYSTEM GLAS of SYSTEM BOARD XL. Bovendien hebt u ook de mogelijkheid om TraumGarten SYSTEM designrooster in uw SYSTEM BOARD zichtschermingshek te integreren en een unieke sfeer te creëren.
Voor de montage van de zichtscherm-elementen worden de TraumGarten klempalen met de bijbehorende paaldragers voor het inbetonneren of opschroeven benodigd.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsvriendelijke elementen uit 6 mm aluminium-composietmateriaal
- winddicht, zonder spleet naar de klempaal
- snelle montage zonder element houder
- combineerbaar met alle SYSTEM hekseries
- inclusief afdichtingsprofielen van rubber
- aan beide zijden gekleurd
- gemakkelijke montage
- weerbestendig
- gemakkelijk schoon te maken
Opmerking:
De elementen kunnen met hardmetaal-bestekte zaagbladen, bij voorkeur door vakspecialisten, worden ingekort.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | ACP |
| Oppervlak | glad |
| kleur | Titaangrijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm, 120 cm |
| hoogte | 90 cm, 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 90x90 cm, 90x180 cm, 120x180 cm |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100076616a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting SYSTEM BOARD Titangrijs schutting