TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL Enkelprofiel eik scherm steekzaun lamellenomheining
Hochwaardige keramische tegels in houtlook voor individuele schuttinggestaltung, 180x60 cm, Art.-Nr.: 100360874 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL Enkelprofiel eik scherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de TraumGarten SYSTEM BOARD KERAMIK XL Enkelprofiel ontwerpt u individuele schuttingen helemaal naar uw wensen. De profielen bestaan uit hochwaardig keramiek en zijn daarom bijzonder milieuvriendelijk en onderhoudsarm. De 6 mm sterke profielen worden vervaardigd volgens de zogenaamde sandwich-constructie. Ze bestaan uit twee lagen keramiek die in het midden met een stabilisatiegaas verbonden zijn. Ze zijn uiterst stabiel, krasbestendig en zuurbestendig. Bovendien zijn ze UV- en kleurbestendig en resistent tegen schimmel. De onderhoudsarme schutafdekelementen zijn ideaal voor gebruik in de buitenomgeving.
Voor de montage van de schuttingelementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klempalen nodig om op te schroeven of in beton in te storten, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt selecteren. De SYSTEM BOARD KERAMIK XL profielen kunnen met alle TraumGarten SYSTEM schuttingelementen onderling gecombineerd worden. Verontreinigingen kunnen eenvoudig met milde reinigingsmiddelen en water verwijderd worden.
Let op:
De randen van de hekelementen kunnen productiegerelateerd iets verschillend zijn afgeschuind. Vanwege de enorme hardheid van de keramiekplaten is het niet mogelijk deze met normaal snijgereedschap te bewerken.
- Onderhoudsarme elementen uit hochwaardig keramiek
- hoge breuk- en krashardheid
- UV-, vrost- en hittebestendig
- schimmel- en anti-schimmelresistent
- Snelle montage met klempalen
- Winddicht, zonder spleet naar de klempaal
- Combineerbaar met alle SYSTEM schuttingen
- Afmetingen: 180x60 cm / 6 mm sterk
- inclusief afdichtingsprofielen van rubber
- Gemakkelijk schoon te maken
Opmerking:
Hekelementen uit verschillende productieseries en hekelementen die op een later tijdstip aan bestaande systemen worden toegevoegd, variëren vanwege de natuurlijke grondstoffen in hun kleurtoon. Deze productiegerelateerde verschillen vormen geen reden tot klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | steen |
| steensoort | Keramiek |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Eik |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 60 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 20,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2935 |
| Art.-Nr.: | 100360874 |
| EAN: | 4033821056945 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x Keramische plaat 180x60 cm
- Rubber afdichtingsprofielen (voor montage aan de klemmonteringspaal)