TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL Enkelprofiel cement Zichtscherm
hoogwaardige keramische tegels in betonlook voor individuele schuttinguitvoering, 180x60 cm, Art.-Nr.: 100360875 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting SYSTEM BOARD KERAMIK XL Enkelprofiel cement Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de TraumGarten SYSTEM BOARD KERAMIK XL Einzelprofilen ontwerpt u individuele schuttingen geheel naar uw wensen. De profielen bestaan uit hochwaardig keramiek en zijn daarom bijzonder milieuvriendelijk en onderhoudsvriendelijk. De 6 mm sterke profielen worden volgens de zogenaamde sandwich-constructie vervaardigd. Ze bestaan uit twee lagen keramiek die in het midden met een verstevigingsgaas verbonden zijn. Ze zijn extreem stabiel, krasbestendig en zuurbestendig. Bovendien zijn ze UV- en kleurbestendig alsmede schimmel- en schimmelresistent. De onderhoudsvriendelijke schuttingelementen zijn ideaal voor gebruik in het buitengebied.
Voor het monteren van de schuttingelementen hebt u de TraumGarten SYSTEM klemschuttingpalen nodig om op te schroeven of in te betonneren, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt kiezen. De SYSTEM BOARD KERAMIK XL profielen kunnen met alle TraumGarten SYSTEM schuttingelementen onderling gecombineerd worden. Verontreinigingen kunnen eenvoudig met milde reinigingsmiddelen en water worden verwijderd.
Let op:
De kanten van de hekelementen kunnen ten gevolge van productie enigszins verschillend zijn afgeschuind. Door de enorme hardheid van de keramiekplaten is het niet mogelijk deze met normaal snijgereedschap te bewerken.
- Onderhoudsvriendelijke elementen uit hochwaardig keramiek
- hoge breuk- en kraskracht
- UV-, vorst- en hittebestendig
- schimmel- en schimmelresistent
- Snelle montage met klemschuttingpalen
- Winddicht, zonder spleet naar de klemschuttingpaal
- Combineerbaar met alle SYSTEM schuttingen
- Maat: 180x60 cm / 6 mm sterk
- inclusief afdichtingsprofielen van rubber
- Gemakkelijk schoon te maken
Opmerking:
Hekelementen uit verschillende productieseries en hekelementen die op een later moment aan bestaande installaties worden toegevoegd, variëren vanwege de natuurlijke basisgrondstoffen in hun kleurstelling. Deze productieveroorzaakte schommelingen vormen geen reden tot klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Heipaal |
| Materiaal | steen |
| steensoort | Keramiek |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Cementgrijs |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 60 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Gewicht | 20,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2936 |
| Art.-Nr.: | 100360875 |
| EAN: | 4033821056952 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- 1x keramische plaat 180x60 cm
- rubberprofiel (voor montage op klempaal)