TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS Enkel profiel Wit Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining
Breedte: 178 cm of 238 cm, Art.-Nr.: 100447744a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
40
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS Enkel profiel Wit Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SYSTEM ALU is het moderne, flexibele schuttingheksysteem van TraumGarten. Met de Afzonderlijke profielen in Wit kunt u individuele hekwerkvelden eenvoudig en snel zelf ontwerpen.
De 15 cm hoge afzonderlijke profielen kunt u variabel door verkorting aan de gewenste breedte aanpassen. De montage gebeurt met de SYSTEM schuttingpalen.
- Materiaal: Aluminium, gelakt
- Uitgeschuimde groef-veder-profielen 150x20 mm
- Afmetingen: B/H/D 178,5/238x15x2 cm
- Zelf samengestelde hekwerkvelden uit steekprofielen hebben altijd een start- en eindprofiel nodig. Graag meebstellen!
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Wit |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, Balkon, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178,5 cm, 238 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100447744a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting SYSTEM ALU PLUS Enkel profiel Wit Zichtscherm Steekzaun Lamellenomheining