TraumGarten privacyschutting SYSTEM ALU PLUS enkelprofiel Antraciet zichtscherm steekzaun lamellenomheining
Breedte: 178 cm of 238 cm, Art.-Nr.: 100076678a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
38
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten privacyschutting SYSTEM ALU PLUS enkelprofiel Antraciet zichtscherm steekzaun lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SYSTEM ALU ist het moderne, flexibele schuttingsysteem van TraumGarten. Met de afzonderlijke profielen in antraciet kunt u individuele hekwerkelementen eenvoudig en snel zelf ontwerpen.
De 15 cm hoge afzonderlijke profielen kunt u flexibel door in te korten op de gewenste breedte aanpassen. De montage gebeurt met de SYSTEM schuttingspalen.
- Materiaal: aluminium, gecoat
- Uitgescghuimde groef-vin-profielen 150x20 mm
- Afmetingen: B/H/D 178/238x15x2 cm
- Zelf samengestelde hekwerkelementen uit steekprofielen hebben altijd een start- en eindprofiel nodig. Afzonderlijk te bestellen.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Type | Privacyscherm, Steekzaun, Lamellenomheining, Heipaal |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | glad |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| Oppervlaktebehandeling | poedergecoat |
| kleur | Antraciet |
| Toepassingsgebied | Buitengebied, Balkon, tuin, Terras |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 178 cm, 238 cm |
| hoogte | 15 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Lamelmaat | 150x21 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100076678a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten privacyschutting SYSTEM ALU PLUS enkelprofiel Antraciet zichtscherm steekzaun lamellenomheining