TraumGarten Schutting SYSTEEM Designelement FLOW Zilver Zichtscherm
stabiel, gesloten designelement, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074430a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
151
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting SYSTEEM Designelement FLOW Zilver Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schutting SYSTEM Designelement FLOW zilver is een modern 3D designelement dat u in 2 verschillende maten kunt kiezen. FLOW is beschikbaar als smal en breed designelement, dat u met alle Traumgarten SYSTEM en BOARD schuttingen kunt combineren. Op deze manier kunt u uw schutting met modernste 3D-techniek en exclusief design versieren.
Het mooie designelement met twee verschillende zijden is een echte blikvanger in elke schuttingaanleg en biedt individuele ontwerpingsmogelijkheden. FLOW in roosteruitvoering in zilver heeft aan één zijde een bolle en aan de tegenoverliggende zijde een holle gewelfde zijde. Het is onderhoudsvriendelijk en duurzaam.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Decoratief element, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlak | glad |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 60x180 cm, 120x180 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074430a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten Schutting SYSTEEM Designelement FLOW Zilver Zichtscherm