TraumGarten Schutting SYSTEM Designelement FLOW Antraciet Zichtscherm
stabiel, gesloten designelement, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100074429a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting SYSTEM Designelement FLOW Antraciet Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten schuttingelement SYSTEM designelement FLOW Antraciet is een modern 3D-designelement dat u in 2 verschillende maten kunt kiezen. FLOW staat u ter beschikking als smal en breed designelement, dat u met alle Traumgarten SYSTEM en BOARD schuttingen kunt combineren. Op deze manier kunt u uw schutting voorzien van modernste 3D-techniek en exclusief design.
Het mooie designelement met twee verschillende zijden is een echte eyecatcher in elke schuttinginstallatie en biedt individuele ontwerpingsmogelijkheden. FLOW in roosteruitvoering in zilver heeft een convexe en aan de tegenoverliggende zijde een concaaf gewelfde zijde. Het is onderhoudsarm en duurzaam.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Decoratief element, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlak | golfvormig |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 60 cm, 120 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2 cm |
| Formaat | 60x180 cm, 120x180 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074429a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten Schutting SYSTEM Designelement FLOW Antraciet Zichtscherm