TraumGarten Schutting SQUADRA Aluminium Zilver Zichtschermlatten Lamellenomheining
streepvrij, hoogwaardig aluminium, 180x180 cm & maatwerk, Art.-Nr.: 100076655a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SQUADRA Aluminium Zilver Zichtschermlatten Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SQUADRA in zilver, dat is een tijdloos, onderhoudsarm schutting die overtuigt met zijn rechtlijnige vorm. Het hoogwaardige, poedergecoate aluminium voldoet aan alle eisen die aan een duurzame schutting worden gesteld. SQUADRA van TraumGarten is weerbestendig, zonder strepen, vorstbestendig, onderhoudsarm en stabiel.
Het zilver van de alu-profielen past harmonisch in elke omgeving.
Het tijdloze design van de 10 x 90 mm sterke alu-profielen, die aan de kopzijde voorzien zijn van afdekkapjes uit gelijkkleurig kunststof, is een blikvanger in elke tuin.
Afhankelijk van voorkeur kunnen de stabiele, poedergecoate metalen palen in zilver of antraciet worden gekozen. Hierbij dient te worden opgemerkt dat vanwege de verschillende materialen lichte kleurafwijkingen kunnen ontstaan, die de hoogwaardige schutting echter optisch niet benadelen en daarom geen optisch gebrek vormen.
U kunt de SQUADRA schuttingelementen voor een harmonieuze totaalindruk ook aanvullen met de SQUADRA tuinafsluiting.
Maatwerk wordt voor u vervaardigd en is na bestelling uitgesloten van omruiling en terugname. Afmetingen tussen 20x91 cm en 200x200 cm leverbaar, breedte in 10 cm stappen selecteerbaar.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SQUADRA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Zilver |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2,5 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 90x10 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100076655a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting SQUADRA Aluminium Zilver Zichtschermlatten Lamellenomheining