TraumGarten Schutting SQUADRA Alu Anthraciet Zichtscherm Lamellenomheining
verfstrijkvrij, hoogwaardig aluminium, 180x180 cm & maatwerk, Art.-Nr.: 100076673a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SQUADRA Alu Anthraciet Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
SQUADRA in Anthrazit, dat is een modern, onderhoudsarm schutting die met zijn rechtlijnige vorm overtuigt. Het hoogwaardige, poedergecoate aluminium voldoet aan alle eisen die aan een duurzame schutting worden gesteld. SQUADRA van TraumGarten is weerbestendig, verfvrij, vorstbestendig, onderhoudsarm en stabiel.
Het moderne design van de 10x90 mm sterke aluminium profielen, die aan de kopzijde voorzien zijn van afdekkapjes uit gelijkgekleurde kunststof, is een eyecatcher in elke tuin.
Naar wens kunnen de stabiele, poedergecoate metalen palen in zilver of anthrazit worden gekozen. Hierbij moet worden opgemerkt dat vanwege de verschillende materialen lichte kleurafwijkingen kunnen ontstaan, die de hoogwaardige schutting echter optisch niet beïnvloeden en daarom ook geen optische gebreken vormen.
U kunt de SQUADRA schuttingelementen voor een harmonieus totaalplaatje ook aanvullen met het SQUADRA tuinhek.
Maatwerk wordt voor u vervaardigd en kan na bestelling niet worden omgeruild of geretourneerd. Afmetingen tussen 20x91 cm en 200x200 cm leverbaar, breedte in 10 cm stappen kiesbaar.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SQUADRA |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 180 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 2,5 cm |
| Formaat | 180x180 cm |
| Lamelmaat | 90x10 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100076673a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting SQUADRA Alu Anthraciet Zichtscherm Lamellenomheining