TraumGarten schutting rankrooster diagonaal Hout Grijs Plantensteun Zichtscherm
passend bij de series ARZAGO en COMO, 59x179 cm, Art.-Nr.: 100074139 Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting rankrooster diagonaal Hout Grijs Plantensteun Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het grijze rankrooster 59 x 179 cm overtuigt door zijn kwaliteit. De geschaafde, gekleurde houtprofielen worden voor de verwerking eerst technisch gedroogd en vervolgens meervoudig met een grijze lazuur behandeld. Het hoogwaardige rankrooster is dus beschermd tegen blauwe schimmel, vergrijzing en weersomstandigheden. De lazuur moet echter zeker regelmatig worden vernieuwd.
De getande hoeken zorgen voor de bijzondere stabiliteit van het rankrooster. Het is voorzien van een drainagevoos en waterscheidingsgaten in het onderste raamwerk ter bescherming van het hout. De roosters hebben een aangename grootte van 60 x 60 mm en de latten zijn 10 x 40 mm groot en geklemmerd met roestvrij staal.
Het rankrooster is een ideale plantensteun voor uw rozen en kan uw tuin zo in een bloeiende oase tussen uw schutting veranderen.
Voor de montage van het rankrooster hebt u palen nodig, die u via de accessoires kunt kiezen.
De schuttingelementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voldoende voor een hekelement tot 180 cm.
U hebt gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtachtige eigenschappen. Hout heeft bijvoorbeeld de neiging om tijdens het droogproces te scheuren, wat geen gevolgen heeft voor de stabiliteit. Daarom zijn houtachtige eigenschappen geen reden voor reclamatie.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO, TraumGarten COMO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | zijdelings, hoog |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 59 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Hoekverbinding | getengd |
| Maat roosterlatten | 40x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 6,50 |
| HAN | 1331 |
| Art.-Nr.: | 100074139 |
| EAN: | 4033821036312 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting rankrooster diagonaal Hout Grijs Plantensteun Zichtscherm