TraumGarten schutting rankrooster diagonaal hout bruin plantensteun zichtscherm
passend bij de series ARZAGO en COMO, 59x179 cm, Art.-Nr.: 100074150 Beschrijving
1 / 1
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting rankrooster diagonaal hout bruin plantensteun zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het bruine rankrooster 59 x 179 cm overtuigt door zijn kwaliteit. De geschaafde, gekleurde houtprofielen worden vóór de verwerking eerst technisch gedroogd en vervolgens meervoudig met een grijze lazuur behandeld. Zo is het hoogwaardige rankrooster beschermd tegen blauwe verkleuring, vergrijzing en weersomstandigheden. De lazuur dient echter zeker regelmatig vernieuwd te worden.
De verzaagde hoeken zorgen voor de bijzondere stabiliteit van het rankrooster. Het is voorzien van een drainagegroeving en waterafvoergaten in de onderste lijst ter bescherming van het hout. De roosters hebben een aangename maat van 60 x 60 mm en de latten zijn 10 x 40 mm groot en met roestvrijstalen krammen bevestigd.
Het rankrooster is een ideale plantensteun voor uw rozen en kan uw tuin aldus in een bloeiende oase tussen uw schutting veranderen.
Voor de montage van de rankroosters hebt u de passende paal nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen.
De schuttingelementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voldoende voor een hekelement tot 180 cm.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtspecifieke eigenschappen gekozen. Hout neigt bijvoorbeeld tijdens het droogproces tot barstvormingen, die geen gevolgen hebben voor de statica. Houtspecifieke eigenschappen vormen dus geen grond voor reclamatie.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO, TraumGarten COMO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | zijdelings, hoog |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 59 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Hoekverbinding | getengd |
| Maat roosterlatten | 40x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 6,50 |
| HAN | 1332 |
| Art.-Nr.: | 100074150 |
| EAN: | 4033821036329 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting rankrooster diagonaal hout bruin plantensteun zichtscherm