TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Aansluiting met rooster Polareik Zichtscherm Lamellenomheining
hochwaardig raamkunststof, licht- en weersbestendig, 90x180 tot 90 cm, Art.-Nr.: 100360928 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Aansluiting met rooster Polareik Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aansluitstuk met rooster van de LONGLIFE RIVA schutting in pooleik is slechts gedeeltelijk ondoorzichtig. De sterke holle-kamerprofilen met dwarsversterkingen zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalverstevigde frame maakt het aansluitstuk enorm stabiel. De roosterlatten zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling vast gelijmd en in het frame genieten. De aansluiting met rooster is 90x180 op 90 cm groot en kan als rechter of linker aansluiting worden gebruikt.
De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en hoge waardevastheid. De elementen bestaan uit hoogwaardig raamkunststof met folielaminering. De kunststofelementen worden met een stabiele folie bedekt, die onder druk met het kunststof een blijvende verbinding aangaat. Dit procedé uit de moderne raambouw zorgt ervoor dat de elementen onderhoudsvriendelijk en zeer duurzaam zijn. Ze hoeven nooit te worden geschilderd en hebben geen bijzondere onderhoud nodig! Gewoon afwassen is volkomen voldoende! De licht- en weerbestendige folie blijft over vele jaren kleurecht.
De blijvend mooie schutelementenopen zijn in verschillende formaten en uitvoeringen verkrijgbaar. Ze bieden veelsijdige mogelijkheden uw schutting in te richten en uw privégebied voor nieuwsgierige blikken te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schuttingselementen hebt u schuttingpalen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren dienovereenkomstig kunt bestellen. Bovendien is het mogelijk verschillende designelementen uit de TraumGarten SYSTEM-serie in uw schutting in te bouwen om een unieke sfeer te creëren. De veelzijdige ontwerpmogelijkheden laten nauwelijks wensen over. Verder informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- gemaakt van hoogwaardig raamkunststof
- licht- en weerbestendige foliebekleding
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- blijft vele jaren kleurecht
- bijzonder sterke profielen met dwarsversterkingen 24,5x125 mm
- roosterlatten 5x30 mm, onderling gelijmd en in het frame genieten
- staalverstevigd kunststofframe 68x48 mm, lasgestoken
- robuust tegen wind en weersinvloeden
- gedeeltelijk ondoorzichtig
- Made in Germany
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalraam | kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | foliebekleed |
| kleur | Pooleik |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | verticaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 11,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2452 |
| Art.-Nr.: | 100360928 |
| EAN: | 4033821042290 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting LONGLIFE RIVA Aansluiting met rooster Polareik Zichtscherm Lamellenomheining