TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA aansluiting met gaas Wit zichtscherm lamellenomheining
hoogwaardig raamkunststof, weerbestendig, 90x180 op 90 cm, Art.-Nr.: 100072009 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA aansluiting met gaas Wit zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het aansluitElement met rooster van de LONGLIFE RIVA schutting in wit is slechts gedeeltelijk ondoorzichtig. De sterke holle kamerprofielen met dwarsversterking zijn 24,5x125 mm groot. Het 68x48 mm sterke, staalversterkte frame maakt het aansluitElement enorm stabiel. De rosterlatten zijn 5x30 mm groot en hebben een maaswijdte van 40x40 mm. Ze zijn onderling stevig gelijmd en in het frame geniet. De aansluiting met rooster is 90x180 op 90 cm groot en kan als rechter of linker aansluiting gebruikt worden. De TraumGarten schutting overtuigt door zijn lange levensduur en hoge waardevastheid. Hij hoeft nooit geverfd te worden en behoeft geen bijzondere onderhoud! Eenvoudig afwassen is volledig voldoende!
De blijvend mooie schuttingelementen zijn verkrijgbaar in verschillende maten en uitvoeringen. Ze bieden veelseidig mogelijkheden uw schutting in te richten en uw privégebied voor nieuwsgierige blikken te beschermen. Voor de montage van de LONGLIFE RIVA schuttingelementen hebt u palen en elementhouders nodig, die u via het toebehoren naar behoefte kunt bestellen. Bovendien bestaat de mogelijkheid diverse Design-elementen uit de TraumGarten SYSTEM Serie in uw schutting in te bouwen om een unieke sfeer te creëren. De veelvoudige inrichtingsmogelijkheden laten nauwelijks wensen onvervuld. Verdere informatie hierover vindt u in de montagehandleiding.
Eigenschappen en voordelen- gemaakt van hochwaardig raamkunststof
- combineert klassiek profielontwerp met lange levensduur
- uiterst duurzaam en bijzonder onderhoudsvriendelijk
- blijft jarenlang kleurecht
- bijzonder sterke profielen met dwarsversterking 24,5x125 mm
- rosterlatten 5x30 mm, onderling gelijmd en in het frame geniet
- staalversterkt kunststofframe 68x48 mm, gelast
- robuust tegen wind en weer
- gedeeltelijk ondoorzichtig
- Gemaakt in Duitsland
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten LONGLIFE |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | glad |
| kleur | Wit |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 bij 90 cm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Maaswijdte | 40x40 mm |
| Framebreedte | 68x48 mm |
| Structuurframe | glad |
| Lamelmaat | 125,3x24,5 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | vergelast |
| Maat roosterlatten | 30x5 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 11,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 1820 |
| Art.-Nr.: | 100072009 |
| EAN: | 4033821027518 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting LONGLIFE RIVA aansluiting met gaas Wit zichtscherm lamellenomheining