TraumGarten Schutting JUMBO WPC Bruin Zichtscherm Lamellenomheining
horizontaal en verticaal monteerbaar, Art.-Nr.: 100074517a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting JUMBO WPC Bruin Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
JUMBO WPC - dit is een schutting in klassieke lamellenoptiek, die onderhoudsarm, stabiel en weerbestendig is en ook nog als hout eruitziet. Brügmann TraumGarten is het met deze hekserie gelukt om de traditionele houten schutting verbluffend echt na te bootsen.
WPC ondergaat namelijk door zijn natuurvezelaandeel vergelijkbare kleurverschillingen als hout en bereikt pas na ca. 1 jaar wering de definitieve, gewenste doelkleur, die in de loop der tijd onder vrije wering verandert. Het heeft echter het groot voordeel dat het enerzijds nooit geschilderd hoeft te worden, en anderzijds verandert de doelkleur niet meer.
De stabiliteit wordt bereikt door de stabiele lamellen en de dwarsriegel. Vooral de stabiele WPC-lamellen zorgen ervoor dat de gekleurde schutting nauwelijks te onderscheiden is van een traditionele houten schutting.
Een ander voordeel is de flexibele montage van JUMBO WPC, want deze kan zowel horizontaal als verticaal gemonteerd worden.
WPC JUMBO is voor iedereen een echt alternatief die niet zonder een schutting in houtoptiek willen, maar onderhoudsarm, weerbestendig en stabiel materiaal verkiezen.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig die u via het toebehoren overeenkomstig de inbouwwijze kunt kiezen.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 95 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Formaat | 179x179 cm, 95x179 cm |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074517a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting JUMBO WPC Bruin Zichtscherm Lamellenomheining