TraumGarten Schutting JUMBO WPC Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining
horizontaal en verticaal monteerbaar, Art.-Nr.: 100074239a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting JUMBO WPC Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De gekleurde schutting JUMBO WPC antraciet overtuigt niet alleen door zijn klassieke ontwerp, maar ook door de gebruikte materialen. Een schutting uit WPC van TraumGarten heeft veel voordelen. Enerzijds is WPC onderhoudsvriendelijk, niet verweerbaar en zeer stabiel. Anderzijds garandeert WPC door zijn mengsel van natuurvezel en kunststof een gelijkmatige kleur, waarbij het natuurvezel-aandeel vergelijkbaar met hout onderhevig is aan natuurlijke kleurvariaties en pas na ca. 1 jaar verwering de gewenste doelkleur bereikt, die in de loop der tijd onder vrije verwering verandert.
De vierkante afmeting van het schutting-element is bovendien uiterst voordelig voor flexibele montage. Want de latten kunnen zowel verticaal als horizontaal gemonteerd worden. De passende palen voor de bevestiging kunt u via het toebehoren bestellen.
JUMBO WPC in Antraciet, de geslaagde combinatie van klassiek latten-ontwerp en de moderne kleur antraciet. Het beschermt u tegen nieuwsgierige blikken in uw tuin, op uw balkon of uw terras.
Voor de montage van de elementen worden palen benodigd, die u via het toebehoren afhankelijk van de inbouwmanier kunt kiezen.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC |
| Kunststoftype | WPC |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gestructureerd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 95 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Formaat | 179x179 cm, 95x179 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074239a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting JUMBO WPC Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining