TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining
Verfstrikevrij schutting, horizontaal en verticaal monteerbaar, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100360904a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het TraumGarten tuinscherm JUMBO WPC Alu-Design is een ongeschilderd schutting in klassiek lamellenontwerp. Het materiaalmengsel van houtcomposiet en aluminium maakt de elementen stabiel, weerbestendig en onderhoudsvriendelijk. De verticale houtcomposiet latten zijn overlappend gemonteerd en dubbel met roestvrijstalen schroeven bevestigd. Ze zijn 10x115 mm groot en hun oppervlak is fijn geribbeld. De dwarsregels van aluminium geven de elementen een bijzonder elegant uiterlijk. Ze zijn gekleurde gecoat en 15x90 mm groot. Het ondoorzichtige tuinscherm van robuuste high-techmaterialen blijft lang mooi en hoeft nooit geschilderd te worden. Een eenvoudige reiniging met water en een spons of een hogedrukreiniger is volledig voldoende!
Het stabiele tuinscherm bestaat uit drie elementen, die met elkaar kunnen worden gecombineerd en de bijbehorende poort. Ze bieden een zekere mate van veiligheid en beschermen uw privégebieden tegen nieuwsgierige blikken. Voor het installeren van het tuinscherm hebt u naar keuze de TraumGarten JUMBO WPC-palen of de TraumGarten metalen palen met paaldragers nodig om op te schroeven of in beton in te storten. De schuttelementen worden met de TraumGarten roestvrijstalen elementhouder plus, een set van 8 elementhouders op de palen gemonteerd.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsvriendelijk tuinscherm in klassiek ontwerp
- hi-tech materiaal van natuurlijke vezels en kunststof
- zeer robuust en weerbestendig
- verticale latten van houtcomposiet 10x115 mm
- oppervlak houtcomposiet latten fijn geribbeld
- overlappend gemonteerd, dubbel met roestvrijstalen schroeven bevestigd
- dwarsregels van aluminium 15x90 mm
- dwarsregels gekleurde gecoat
- hekelementen gemakkelijk in te korten
- onderhoudsvriendelijk
- ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC, Metaal |
| Kunststoftype | WPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| kleur | Antraciet |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 95 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Dikte | 3,5 cm |
| Formaat | 179x179 cm, 95x179 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100360904a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting JUMBO WPC Alu-Design Antraciet Zichtscherm Lamellenomheining