TraumGarten privacyhek JUMBO WPC Alu-Design Zand Scherm lamellenomheining
Verfstoffervrij schutting, horizontaal en verticaal monteerbaar, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074151a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten privacyhek JUMBO WPC Alu-Design Zand Scherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De TraumGarten Schutting WPC Alu-Design is een schildervrije schutting in klassiek lamellendesign. De materiaalcombinatie van houtcomposiet en aluminium maakt de elementen stabiel, weersbestendig en onderhoudsarm. De verticale houtcompositlamellen zijn overlappend gemonteerd en dubbel bevestigd met roestvrijstalen schroeven. Ze zijn 10x115 mm groot en hun oppervlak is fijn geribbeld. De Dwarsribben uit aluminium geven de elementen een bijzonder elegant uiterlijk. Ze zijn gekleurd gecoat en 15x90 mm groot. De ondoorzichtige schutting uit robuuste high-tech materialen blijft lang mooi en hoeft nooit geschilderd te worden. Een eenvoudige reiniging met water en een spons of een hogedrukraken is volledig voldoende!
De stabiele schutting bestaat uit drie elementen, die met elkaar kunnen worden gecombineerd en het bijbehorende hek. Ze bieden een zekere mate van veiligheid en beschermen uw privéruimten tegen nieuwsgierige blikken. Voor de montage van de schutting hebt u naar keuze de TraumGarten JUMBO WPC-palen of de TraumGarten metalen palen nodig met paaldragers voor opschroeven of inbouwen. De schuttingelementen worden met de TraumGarten Roestvrijstalen elementhouder plus, een set van 8 elementhouders aan de palen gemonteerd.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsarme schutting in klassiek design
- High-tech materiaal uit natuurvezels en kunststof
- zeer robuust en weersbestendig
- Verticale lamellen uit houtcomposiet 10x115 mm
- Oppervlak houtcompositlamellen fijn geribbeld
- overlappend gemonteerd, dubbel bevestigd met roestvrijstalen schroeven
- Dwarsribben uit aluminium 15x90 mm
- Dwarsribben gekleurd gecoat
- Schuttingvakken gemakkelijk in te korten
- onderhoudsarm
- ondoorzichtig
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten JUMBO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | WPC, Metaal |
| Kunststoftype | WPC |
| Metaalsoort | Aluminium |
| Oppervlak | geribbeld |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| kleur | Zand |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 95 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Dikte | 3,5 cm |
| Formaat | 179x179 cm, 95x179 cm |
| Lamelmaat | 115x10 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal, verticaal |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074151a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten privacyhek JUMBO WPC Alu-Design Zand Scherm lamellenomheining