TraumGarten schutting houtwerk XL zwing met rooster-rond-onder zichtscherm lamellenzaun
Versterkt frame, latten glad geschaafd, maat: 179x179 cm, Art.-Nr.: 100074283 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting houtwerk XL zwing met rooster-rond-onder zichtscherm lamellenzaun Online kopen tegen een voordelige prijs
Het mooie zichtschutuitelement uit hout met de onderaan afgeronde ranksteun biedt veel ontwerpingsmogelijkheden. Of u het als hoofdelement aanvult met de verschillende aanvullingselementen, of het als aanvullingselement in uw XL schutting integreert - bij de TraumGarten-serie XL van Brügmann is alles mogelijk.
Een houten schutting staat nog steeds erg in trek. Enerzijds past hout als natuurlijk grondstof perfect in elke tuin, anderzijds zijn er oneindig veel variatieomogelijkheden met verschillende elementen.
De schutting XL van TraumGarten van drukvergund naaldhout is niet alleen mooi, maar ook extra sterk. In tegenstelling tot veel houten schermingselementen zijn de hoeken van het frame drijvend gelijmd en voorzien van roestvrijstalen schroeven. Maar ook de 9 x 95 mm sterke, glad geschaafde lamellen, die per stijl dubbel zijn voorzien van roestvrijstalen schroeven, zijn stabiel.
Bij het kiezen van uw schutting dient u ook op details te letten. Want door het gebruik van roestvrijstalen schroeven is enerzijds een langdurige verbinding gewaarborgd, en anderzijds kan niets roesten, zoals u wellicht gewend bent bij houtelementen die eenvoudig worden vastgeklikt. Het gebruik van drukvergund naaldhout zorgt ervoor dat uw zichtschutzaun weerbestendig is. Bovendien is in het onderste frame voor extra houttbescherming een waterkering voorzien, maar geen drainagenest. U dient ervan bewust te zijn dat afhankelijk van de locatie een onderhoudsborstel vereist kan zijn. Een beschermingsborstel dient in elk geval op alle zaagkanten en boorgaten te worden aangebracht.
XL is dus een hoogwaardig zichtschutelement dat u stijlvol en veilig beschermt tegen nieuwsgierige blikken.
De roosters die over het bovenste deel lopen, hebben een maaswijdte van 10x10 cm. De roestvrijstalen gehechte latten hebben een dikte van 10 x 30 mm.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig; kies deze eenvoudig uit het zubehör.
U kunt de zichtschutzaun-elementen met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hiervoor voldoende voor een schermingselement tot 180 cm.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld hout neigt in het droogproces tot scheurvorming, wat geen gevolgen heeft voor de statische stabiliteit. Daarom vormen houttypische eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 179 cm (165 cm) |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 95x9 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Maat roosterlatten | 30x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 22,60 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1177 |
| Art.-Nr.: | 100074283 |
| EAN: | 4033821014228 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting houtwerk XL zwing met rooster-rond-onder zichtscherm lamellenzaun