TraumGarten schutting houtcomposiet XL ronde boog met rooster-rond-boven privacyscherm lamellenomheining
versterkt frame, lamelijen glad geschaafd, verschillende afmetingen, Art.-Nr.: 100074311a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting houtcomposiet XL ronde boog met rooster-rond-boven privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het mooie schuttingelement uit hout met het boven afgeronde rankrooster biedt veel ontwerpmogelijkheden. Of u dit als hoofdelement aanvult met de verschillende aanvullingselementen, of het als aanvullingselement in uw XL schutting integreert - met de TraumGarten Serie XL van Brügmann is alles mogelijk.
Een houten schutting staat nog steeds erg in trek. Enerzijds past hout als natuurlijk grondstof perfect in elke tuin, anderzijds zijn er eindeloze variatiemogelijkheden met verschillende elementen.
De schutting XL van TraumGarten uit drukgeïmpregneerd naaldhout is niet alleen mooi, maar ook extra sterk. Anders dan bij veel houtbeveiligingselementen worden de hoeken van het frame verzwijd en beveiligd met roestvrijstalen schroeven. Maar ook de 9x95 mm sterke, glad geschaafde latten, die per dwarsbalk dubbel met roestvrijstalen schroeven zijn beveiligd, zijn stabiel.
Bij de keuze van uw schutting moet u namelijk ook op details letten. Want door het gebruik van roestvrijstalen schroeven is enerzijds een langdurige verbinding gegarandeerd, en anderzijds kan er niets roesten, zoals u misschien kent van houten elementen die eenvoudig alleen maar vastgeklamt zijn. Het gebruik van drukgeïmpregneerd naaldhout zorgt ervoor dat uw schutting weerbestendig is. Bovendien is in het onderste frame voor aanvullende houtbescherming een waterafvoer voorzien, maar geen drainagenok. U dient te beseffen dat afhankelijk van de locatie een beschermingslazuur vereist kan zijn. Een beschermingslazuur dient echter in elk geval op alle zaagkanten en boorgaten aangebracht te worden.
XL is dus een hochwertiges schuttingelement dat u stijlvol en veilig tegen nieuwsgierige blikken beschermt.
Het gaaswerk dat langs het bovenste deel loopt heeft een maaswijdte van 10x10 cm. De met roestvrijstaal bevestigde latten hebben een dikte van 10x30 mm.
Als u de grootte van uw XL hekafscheiding moet aanpassen, kunt u dit eenvoudig realiseren met de verschillende brede schuttingelementen. U kunt het 119x179 cm brede element met boven aflopend rankrooster individueel inbouwen en zo aanpassingen aan uw perceelsgrootte aanbrengen zonder veel moeite. U kunt het mooie schuttingelement echter ook eenvoudig plannen om op te fleuren - dankzij de vele verschillende schuttingelementen zijn uw creativiteit geen grenzen gesteld.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig. Kies deze eenvoudig uit het accessoires assortiment.
De schuttingelementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voor één schuttingelement tot 180 cm voldoende.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtsoortspecifieke eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld: hout heeft de neiging om tijdens het droogingsproces scheuren te vormen, wat geen gevolgen heeft voor de stabiliteit. Dit betekent dat houtsoortspecifieke eigenschappen geen grond voor reklamatie zijn.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten XL |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | geschaafd |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 119 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm (193 cm) |
| Framebreedte | 42x68 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 95x9 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Maat roosterlatten | 30x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074311a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting houtcomposiet XL ronde boog met rooster-rond-boven privacyscherm lamellenomheining