TraumGarten schutting ARZAGO hout rooster bruin zichtscherm lamellenomheining
versterkte lijst, lamellen glad geschaafd, verschillende maten, Art.-Nr.: 100076365a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting ARZAGO hout rooster bruin zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Er zijn veel schuttingen uit hout. ARZAGO met het mooie rooster in het bovenste deel van de schutting is een exclusieve, bruin geboende schutting, die tot in het kleinste detail doordacht is. De 20 x 122 mm glad geschaafde profielen worden gemaakt van vóór de verwerking technisch gedroogd naaldhout. Ze zijn glad geschaafd en hebben optisch zeer aantrekkelijke afgeronde kanten. Deze geven de indruk dat de houten planken onzichtbaar zijn en schijnbaar eindeloos in elkaar overgaan. De hoogwaardige roestvrijstalen verbindingen zijn een ander, overtuigend verwerkingskenmerk van de hoogwaardige houten schutting ARZAGO. ARZAGO is ter bescherming tegen blauwe schimmel, vergrijzing en weersinvloeden behandeld met een open-porige lazuur. Zo kunt u de mooie houten schutting meteen opbouwen en genieten. Voor duurzame bescherming raden wij u aan ARZAGO regelmatig met een houtbeits te behandelen.
Voor de montage van de elementen zijn schuttingpalen nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen.
De schuttingelementen kunt u met behulp van de houten hekelementen houders aan de schuttingpalen bevestigen. Een elementhouder-set is hiervoor voldoende voor een hekelement tot 180 cm.
U heeft zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtspecifieke eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld, hout neigt tijdens het droogproces tot scheurvorming, wat geen gevolgen heeft voor de stabiliteit. Daarom zijn houtspecifieke eigenschappen geen reclameringsgrond.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd |
| kleur | Bruin |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 179 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 122x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Maat roosterlatten | 40x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100076365a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting ARZAGO hout rooster bruin zichtscherm lamellenomheining