TraumGarten schutting ARZAGO Hout Rooster Grijs zichtscherm lamellenomheining
versterkte frame, latten glad geschaafd, verschillende formaten, Art.-Nr.: 100074235a Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten schutting ARZAGO Hout Rooster Grijs zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Er zijn veel privacyschermen van hout. ARZAGO met het mooie rooster in het bovenste deel van het privacyscherm is een exclusieve, grijs gebeitste privacyscherm, die tot in het kleinste detail doordacht is. Deze worden gemaakt van naaldhout dat vóór verwerking technisch is gedroogd. Ze zijn glad geschaafd en hebben optisch zeer aantrekkelijke afgeronde hoeken. De hoogwaardige roestvrijstalen verbindingen zijn een ander, overtuigend verwerkingskenmerk van het hoogwaardige houten privacyscherm ARZAGO. ARZAGO is ter bescherming tegen blauwing, vergrijzing en weersomstandigheden behandeld met een open-poreuze beits. Zodat u het mooie houten privacyscherm direct kunt installeren en genieten. Voor duurzame bescherming raden wij u aan ARZAGO regelmatig met een houtbeits te behandelen.
Voor het monteren van de elementen hebt u de geschikte paal nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen.
U kunt de privacyscherm-elementen met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen.
U hebt gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtspecifieke eigenschappen. Bijvoorbeeld hout neigt tijdens het droogproces tot scheurvorming, wat geen gevolgen heeft voor de statiek. Dus houtspecifieke eigenschappen vormen geen reden voor klacht.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Rankrooster, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm, 179 cm |
| hoogte | 90 cm, 179 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 122x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Maat roosterlatten | 40x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074235a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten schutting ARZAGO Hout Rooster Grijs zichtscherm lamellenomheining