TraumGarten schutting ARZAGO hout aansluiting grijs zichtscherm lamellenomheining
Versterkt frame, latten glad geschaafd, 90x179cm op 90cm, Art.-Nr.: 100074258 Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten schutting ARZAGO hout aansluiting grijs zichtscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De aansluiting ARZAGO Grijs kan zowel als vormgevingselement als ook als groottecorrigerend element in uw schuttinganlage worden gebruikt. De rechtlijnige profielen met het bovenaf geïntegreerde rasterelement bieden optimale bescherming tegen nieuwsgierige blikken.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheuren, die geen gevolgen hebben voor de statieken. Daarom vormen houttypische eigenschappen geen reden voor reclamatie.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd |
| kleur | Grijs |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 179 x 90 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 122x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Maat roosterlatten | 40x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 12,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1390 |
| Art.-Nr.: | 100074258 |
| EAN: | 4033821036251 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten schutting ARZAGO hout aansluiting grijs zichtscherm lamellenomheining