TraumGarten Schutting ARZAGO Hout Aansluiting Bruin Zichtscherm Lamellenomheining
versterkte frame, lamellen glad geschaafd, 90x179cm op 90cm, Art.-Nr.: 100076309 Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
TraumGarten Schutting ARZAGO Hout Aansluiting Bruin Zichtscherm Lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De aansluiting ARZAGO Bruin kan zowel als vormgevingselement als ook als groottecorrigerende element in uw ARZAGO schuttinganlage worden gebruikt. De rechtlijnige profielen met het bovenaan geïntegreerde rasterelement bieden optimale bescherming tegen nieuwsgierige blikken.
U hebt zich gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen. Bijvoorbeeld hout neigt in het droogproces tot scheuren, die geen gevolgen hebben voor de statiek. Houttypische eigenschappen vormen dus geen reclameringsgrond.
Technische gegevens
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten ARZAGO |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Naaldhout |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | gegroefd |
| kleur | Bruin |
| Transparantie | gedeeltelijk doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 179 x 90 cm |
| Framebreedte | 40x70 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 122x20 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | getengd |
| Maat roosterlatten | 40x10 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 12,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1382 |
| Art.-Nr.: | 100076309 |
| EAN: | 4033821021882 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
Leveringsomvang
- TraumGarten Schutting ARZAGO Hout Aansluiting Bruin Zichtscherm Lamellenomheining