TraumGarten Schermingselement SYSTEM BOARD Aansluiting Leisteen Zichtscherm
weerbestendig aluminium composietmateriaal, rechts of links montabel, Art.-Nr.: 100076589 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schermingselement SYSTEM BOARD Aansluiting Leisteen Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ondoorzichtige SYSTEM BOARD aansluitselement van TraumGarten kan rechts of links worden gemonteerd. Het is 90x180 op 90 cm groot en bestaat uit hoogwaardig, 6 mm dik aluminium-composietmateriaal. Het hoogwaardige ACP (Aluminium Composite Panel) heeft een laag gewicht en een hoge stabiliteit. Bovendien is het breuk- en schokbestendig. Het oppervlak is bestand tegen vuil en laat zich gemakkelijk reinigen. Het SYSTEM BOARD schutting overtuigt door zijn uitstekende kwaliteit en zijn moderne design. De elementen weerstaan wind en weer en beschermen u vogelvrij tegen nieuwsgierige blikken.
De SYSTEM BOARD schutting-elementen laten zich prima combineren met alle TraumGarten SYSTEM onderdelen, zoals bijvoorbeeld het SYSTEM GLAS of SYSTEM BOARD XL. Bovendien hebt u ook de mogelijkheid TraumGarten SYSTEM decoratief rooster in uw SYSTEM BOARD schutting te integreren en een unieke sfeer te creëren.
Voor de montage van de schutting-elementen zijn de TraumGarten klemschuttingspalen met de overeenkomstige paaldragers nodig voor in te betonneren of op te schroeven.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsarm, 6 mm aluminium-composiet
- winddicht, zonder spleet naar de klemschuttingspaal
- snelle montage zonder elementhouder
- combineerbaar met alle SYSTEM schuttingserien
- inclusief afdichtingsprofielen van rubber
- tweezijdig gekleurd
- eenvoudige montage
- weerbestendig
- gemakkelijk schoon te maken
- 90x180 op 90 cm
Opmerking:
De elementen kunnen met hardmetalen zaagbladen, bij voorkeur door vakspecialisten, worden ingekort.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | ACP |
| Oppervlak | glad |
| kleur | Leisteen |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2728 |
| Art.-Nr.: | 100076589 |
| EAN: | 4033821048902 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schermingselement SYSTEM BOARD Aansluiting Leisteen Zichtscherm