TraumGarten Schutting SYSTEM BOARD Aansluiting Titangrijs Schutting
weerbestendig aluminium composiet, rechts of links monteerbaar, Art.-Nr.: 100076629 Beschrijving
Productinformatie
TraumGarten Schutting SYSTEM BOARD Aansluiting Titangrijs Schutting Online kopen tegen een voordelige prijs
Het ondoorzichtige SYSTEM BOARD aansluitonderdeel van TraumGarten kan rechts of links gemonteerd worden. Het is 90x180 op 90 cm groot en bestaat uit hoogwaardig, 6 mm dik aluminium-composietmateriaal. Het hoogwaardige ACP (Aluminium Composite Panel) heeft een laag gewicht en een hoge stabiliteit. Bovendien is het breuk- en slagvast. Het oppervlak is bestand tegen vuil en laat zich gemakkelijk schoonmaken. De SYSTEM BOARD schutting overtuigt door zijn uitstekende kwaliteit en zijn moderne design. De elementen trotseren wind en weer en beschermen u souverein tegen nieuwsgierige blikken.
De SYSTEM BOARD schuttelementen laten zich wonderwel combineren met alle TraumGarten SYSTEM onderdelen, zoals bijvoorbeeld het SYSTEM GLAS of SYSTEM BOARD XL. Bovendien hebt u ook de mogelijkheid om TraumGarten SYSTEM designrooster in uw SYSTEM BOARD schutting te integreren en een unieke sfeer te creëren.
Voor de montage van de schuttelementen zijn de TraumGarten klempalen met de overeenkomstige paaldragers voor inbeton of opschroeven nodig.
Eigenschappen en voordelen- onderhoudsvriendelijk, 6 mm aluminium-composietmateriaal
- winddicht, zonder spleet naar de klempaal
- snelle montage zonder elementhouder
- combineerbaar met alle SYSTEM hekserien
- inclusief afdichtingsprofielen van rubber
- aan beide zijden gekleurd
- eenvoudige montage
- weerbestendig
- gemakkelijk schoon te maken
- 90x180 op 90 cm
Opmerking:
De elementen kunnen met hardmetaalbezette zaagbladen, bij voorkeur door vakmensen, ingekort worden.
| Merk | TraumGarten |
|---|---|
| Serie | TraumGarten SYSTEM |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Hekwerkelement |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | ACP |
| Oppervlak | glad |
| kleur | Titaangrijs |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Dikte | 6 mm |
| Formaat | 90x180 cm |
| Gewicht | 10,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2722 |
| Art.-Nr.: | 100076629 |
| EAN: | 4033821048841 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- TraumGarten Schutting SYSTEM BOARD Aansluiting Titangrijs Schutting