Swisspearl ehem. Cembrit Plank Gevelplaten Vezelcement Panelen CP150c
Antracietgrijs, cederhout-optiek, verschillende lengten, Art.-Nr.: 100421189a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
Swisspearl ehem. Cembrit Plank Gevelplaten Vezelcement Panelen CP150c Online kopen tegen een voordelige prijs
De Swisspearl ehem. Cembrit Plank Gevelbeplating CP150c in houtoptiek zijn een hoogwaardig en duurzaam alternatief voor klassieke houten verschallingen. Ze zijn dimensionaal stabiel, slagvast en hebben dankzij hun volledig rondom-coating geen conserverend verfwerk nodig. Bovendien zijn de panelen betrouwbaar beschermd tegen water, UV-straling en rotting.
De gevelplaten kunnen eventueel met hoogwaardig acrylverf worden geverfd. Hiervoor wordt het aanbevolen via de vakhandel in te kopen, om zeker te stellen dat de verf combineerbaar is met vezelbeton.
Producteigenschappen
- Formaten: 1800x180x8 mm of 3600x180x8 mm
- Brandklasse A2 - s1,d0
- Verbruik/m² incl. Overlap bij 1800 mm lengte: 3,70 stuks
- Verbruik/m² incl. Overlap bij 3600 mm lengte: 1,85 stuks
- Eenvoudige installatie
- Licht gewicht
- Duurzaam en bestand tegen vochtigheid, vuil en slijtage
- Brandwerend – bescherming voor personen en gebouwen
- Onderhoudsarm
- Oppervlakte behandeld, resistent tegen schimmel en schimmels
Let op: Voor transport en montage zijn minimaal twee personen nodig. De behandeling moet volgens de vereisten van de montagehandleiding (pagina 11) gebeuren.
Behoeftebegroting
- Plank 1800x180 mm: Afdekkingsoppervlak 0,27 m², behoefte per m²: 3,7 stuks
- Plank 3600x180 mm: Afdekkingsoppervlak 0,54 m², behoefte per m²: 1,85 stuks
Verschnittfactor: 1,20
Technische gegevens
| Merk | Swisspearl |
|---|---|
| Serie | Swisspearl Cembrit Plank |
| Type | Gevelbeplating |
| Materiaal | Vezelcement |
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 3600 mm |
| Breedte | 180 mm |
| hoogte | 8 mm |
| kleur | Antracietgrijs |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Brandklasse | A2 |
| Gewicht | 7,75 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 43120006 |
| Art.-Nr.: | 100421189a |
| EAN: | 5712236028424 |
| Productveiligheidsverordening |
Swisspearl Fassaden- und Dachprodukte DE GmbH Heideweg 7 7 93149 Nittenau info@cembrit.de |
Leveringsomvang
- Swisspearl ehem. Cembrit Plank Gevelplaten Vezelcement Panelen CP150c