Swisspearl ehem. Cembrit Plank gevelplaten Vezelbeton panelen CP010c
Achatgrijs, Ceder-optic, verschillende lengtes, Art.-Nr.: 100421187a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
Swisspearl ehem. Cembrit Plank gevelplaten Vezelbeton panelen CP010c Online kopen tegen een voordelige prijs
De Swisspearl ehem. Cembrit Plank Gevelplaten CP010c in houtopmaak zijn een duurzaam alternatief voor klassieke houten beschoeiingen. Ze zijn maatstabieel, slagvast en hebben dankzij hun rundombescherming geen verfbehandeling nodig. De panelen zijn blijvend beschermd tegen water, UV-straling en rotting.
De gevelplaten kunnen indien nodig met hoogwaardige acrylverf worden geschilderd. Daarvoor wordt aanbevolen om in de vakhandel een geschikte verf te kiezen die compatibel is met vezelbeton.
Producteigenschappen
- Formaten: 1800x180x8 mm of 3600x180x8 mm
- Brandklasse A2 - s1,d0
- Verbruik/m² inclusief overlap bij 1800 mm lengte: 3,70 stuks
- Verbruik/m² inclusief overlap bij 3600 mm lengte: 1,85 stuks
- Eenvoudige installatie
- Licht gewicht
- Duurzaam en weerstandskrachtig tegen vocht, vuil en slijtage
- Brandbestendig – bescherming van personen en gebouwen
- Onderhoudsarm
- Oppervlaktebehandeld, resistent tegen schimmel en schimmels
Let op: Voor transport en montage zijn minimaal twee personen vereist. De hantering moet conform de aanwijzingen in de montagehandleiding (bladzijde 11) gebeuren.
Behoefteraming
- Plank 1800x180 mm: Bedekking 0,27 m², behoefte per m²: 3,7 stuks
- Plank 3600x180 mm: Bedekking 0,54 m², behoefte per m²: 1,85 stuks
Verschnittfactor: 1,20
Technische gegevens
| Merk | Swisspearl |
|---|---|
| Serie | Swisspearl Cembrit Plank |
| Type | Gevelbeplating |
| Materiaal | Vezelcement |
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 1800 mm, 3600 mm |
| Breedte | 180 mm |
| hoogte | 8 mm |
| kleur | Agaat |
| oppervlakte-uitstraling | Houtuitstraling |
| Oppervlaktestructuur | mat |
| Variant | rechtloopend |
| Brandklasse | A2 |
| Gewicht | 7,75 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 43120001 |
| Art.-Nr.: | 100421187a |
| EAN: | 5712236028370 |
| Productveiligheidsverordening |
Swisspearl Fassaden- und Dachprodukte DE GmbH Heideweg 7 7 93149 Nittenau info@cembrit.de |
Leveringsomvang
- Swisspearl ehem. Cembrit Plank gevelplaten Vezelbeton panelen CP010c