Skan Holz Singlecarport Odenwald Wit Afdak
verschillende maten, lijmhout (spar), paalsterkte 12x12cm, Art.-Nr.: 100069299a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Singlecarport Odenwald Wit Afdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Einzelcarport Odenwald wit is verkrijgbaar in de varianten 428x541 cm en 428x648 cm. Als dakbedekking zijn transparante kunststof dubbelwandige stegplaten inbegrepen in de leveringsomvang.
H-paalankers voor de bevestiging van de palen en monteringsmateriaal voor de carport zijn inbegrepen in de leveringsomvang. Via de accessoiremodule kunt u uw carport aanvullen met verder toebehoren zoals dakgoten, achter- en zijwanden of bijkomende deuren en -ramen.
- Sneeuwlast min. 1,25 kN/m²
- 10 mm polycarbonaat dubbelwandige stegplaten transparant
- Gelamineerd hout
- rechte koppelatten
- incl. paalankers voor inspuiting
De keuze van het juiste carporttype richt zich onder meer naar de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Dit wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkenniswaarde), die u direct kunt opvragen bij uw gemeente of de bevoegde bouwverordening.
Zo zorgt u ervoor dat uw carport voldoet aan de lokale sneeuwlasteisen en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Odenwald |
| Materiaal | Gelamineerd hout, Hout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 350 cm |
| Sokkeldiepte | 333 cm, 440 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 428 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 541 cm, 648 cm |
| Nokhoogte | 238 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 220 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 220 cm |
| Doorrijhoogte | 326 cm |
| omsloten ruimte | 54,65 m³, 65,45 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Dakhelling | 1° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Wit |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 326 cm |
| Paalafstand diepte | 309 cm, 416 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069299a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Singlecarport Odenwald Wit Afdak