Skan Holz Enkele carport Odenwald Leisteengrijs Onderstand
verschillende maten, lijmhout (fijnspar), poststerkte 12x12 cm, Art.-Nr.: 100069837a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz Enkele carport Odenwald Leisteengrijs Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Einzelcarport Odenwald leisteen grijs is beschikbaar in de varianten 428x541 cm en 428x648 cm. Als dakbedekking zijn in de leveringsomvang transparante kunststof-dubbelwandige stegplaten inbegrepen.
H-paalankers voor de bevestiging van de palen en montagemateriaal voor de carport zijn in de leveringsomvang inbegrepen. Via de accessoire module kunt u uw carport uitrusten met verdere accessoires zoals dakgoten, achterwanden en zijwanden of aanvullingsdeuren en -ramen.
- Sneeuwlast min. 1,25 kN/m²
- 10 mm polycarbonaat-dubbelwandige stegplaten transparant
- Gelamineerd hout
- rechte koppelingbanden
- incl. paalankers voor inbetonnering
De keuze van het juiste carport-type is onder andere afhankelijk van de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangeduid als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastwaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of de bevoegde bouwvergunningautoriteit kunt navragen.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwlastvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Serie | Skanholz Odenwald |
| Materiaal | Gelamineerd hout, Hout |
| Stijl | Modern |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 350 cm |
| Sokkeldiepte | 333 cm, 440 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 428 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 541 cm, 648 cm |
| Nokhoogte | 238 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 220 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 220 cm |
| Doorrijhoogte | 326 cm |
| omsloten ruimte | 54,65 m³, 65,45 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | Polycarbonaat-dubbelwandplaten |
| Dakhelling | 1° |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| kleur | Leisteengrijs |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Paalafstand breedte | 326 cm |
| Paalafstand diepte | 309 cm, 416 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069837a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz Enkele carport Odenwald Leisteengrijs Onderstand