Skan Holz houten paviljoen Orleans leisteengrijs houten paviljoen
verschillende afmetingen, lijmhout, Art.-Nr.: 100069682a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
5276
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz houten paviljoen Orleans leisteengrijs houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Orleans leisteen grijs is een 4-hoek paviljoen gemaakt van stabiel gelamineerd hout. Hij behoort tot de grootste houten pavilloen en biedt veel ruimte voor beschermde openstelling tegen regen en zon in de tuin.
Opgeschroefte steunvoeten voor het oppluggen van de palen op een fundament zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak permanent tegen vocht te beschermen kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren meebetellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen met nog verder toebehoren zoals balustrades, nokkappen en houtcomposiet-vloeren uitrusten.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 374x656 cm | 19 paketten | 270 cm |
| 439x786 cm | 25 paketten | 335 cm |
| 504x916 cm | 33 paketten | 400 cm |
| 569x1046 cm | 41 paketten | 465 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 374 cm, 439 cm, 504 cm, 569 cm |
| Sokkeldiepte | 656 cm, 786 cm, 916 cm, 1046 cm |
| Nokhoogte | 314 cm, 329 cm, 344 cm, 360 cm |
| omsloten ruimte | 129,73 m³, 172,01 m³, 65,26 m³, 94,37 m³ |
| Binnenvlak | 24,53 m², 34,51 m², 46,17 m², 59,52 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Leisteengrijs |
| Serie | Skanholz Orleans |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069682a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz houten paviljoen Orleans leisteengrijs houten paviljoen