Skan Holz Pavillon Orleans naturel Houten paviljoen
verschillende maten, lijmhout, Art.-Nr.: 100069153a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
3995
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Pavillon Orleans naturel Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Orleans Naturbelassen is een 4-hoek paviljoen van stabiel lijmhout. Het behoort tot de grootste houten pavilloen en biedt veel ruimte voor beschermde verblijf tegen regen en zon in de tuin.
Opschroefbare steunpalen om de palen op een fundering dicht te schroeven zijn in de bouwset opgenomen. Om het dak duurzaam tegen vocht te beschermen kunt u bitumen dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via het toebehoren bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen met verdere toebehoren zoals balustrades, nokkapjes en WPC-vloeren uitrusten. Het naturelle naaldhout moet direct na montage worden behandeld met een weerbestendige lazuur of weerbestendige verf om het paviljoen tegen weer en plagen te beschermen.
| Maat | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 374x656 cm | 19 pakketten | 270 cm |
| 439x786 cm | 25 pakketten | 335 cm |
| 504x916 cm | 33 pakketten | 400 cm |
| 569x1046 cm | 41 pakketten | 465 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 374 cm, 439 cm, 504 cm, 569 cm |
| Sokkeldiepte | 656 cm, 786 cm, 916 cm, 1046 cm |
| Nokhoogte | 314 cm, 329 cm, 344 cm, 360 cm |
| omsloten ruimte | 129,73 m³, 172,01 m³, 65,26 m³, 94,37 m³ |
| Binnenvlak | 24,53 m², 34,51 m², 46,17 m², 59,52 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | Skanholz Orleans |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069153a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Pavillon Orleans naturel Houten paviljoen