Skan Holz Houten paviljoen Cannes Wit Houten paviljoen
verschillende maten, lamellenhout, Art.-Nr.: 100068994a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
3157
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Houten paviljoen Cannes Wit Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz paviljoen Cannes Wit is een vierkant paviljoen van stabiel gelamineerd hout. Zijn vierkante vorm harmonieert bijzonder goed met zijn puntige zadeldak.
Opschroefdraagstukken voor het pluggen van de palen op een fundament zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak duurzaam tegen vocht te beschermen kunt u bitumineuze dakshingles in passende kleur en hoeveelheid via de accessoires mee bestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen nog verder uitrusten met accessoires zoals balustrades, nokkapjes en wpc-vloeren.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 374x374 cm | 12 paketten | 270 cm |
| 439x439 cm | 16 paketten | 335 cm |
| 504x504 cm | 20 paketten | 400 cm |
| 569x569 cm | 25 paketten | 465 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 374 cm, 439 cm, 504 cm, 569 cm |
| Sokkeldiepte | 374 cm, 439 cm, 504 cm, 569 cm |
| Nokhoogte | 314 cm, 329 cm, 344 cm, 360 cm |
| omsloten ruimte | 37,21 m³, 52,71 m³, 71,38 m³, 93,57 m³ |
| Binnenvlak | 13,99 m², 19,27 m², 25,4 m², 32,38 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Wit |
| Serie | Skanholz Cannes |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100068994a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Houten paviljoen Cannes Wit Houten paviljoen