Skan Holz Houten paviljoen Cannes Naturel Houten paviljoen
verschillende maten, lijmhout, Art.-Nr.: 100069165a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
2538
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Skan Holz Houten paviljoen Cannes Naturel Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De Skan Holz Paviljoen Cannes Naturel is een 4-hoekig paviljoen van stabiel lijmhout. Zijn vierkante vorm harmonieert bijzonder goed met zijn puntdak met zadeldak.
Opgeschroefde steunpoten voor het pluggen van de palen op een fundering zijn in de bouwset inbegrepen. Om het dak permanent tegen vochtigheid te beschermen kunt u bitumendakshingles in passende kleur en hoeveelheid via de accessoires bijbestellen. Daar kunt u uw nieuwe paviljoen verder uitrusten met accessoires zoals balustrade, nokkapjes en WPC-vloeren. Het natuurlijke naaldhout moet direct na opbouw worden behandeld met een weerbestendige beits of weerbestendige verf om het paviljoen tegen weersomstandigheden en tegen ongedierte te beschermen.
| Grootte | Benodigde dakbedekking | Paalafstand |
|---|---|---|
| 374x374 cm | 12 paketten | 270 cm |
| 439x439 cm | 16 paketten | 335 cm |
| 504x504 cm | 20 paketten | 400 cm |
| 569x569 cm | 25 paketten | 465 cm |
Technische gegevens
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 374 cm, 439 cm, 504 cm, 569 cm |
| Sokkeldiepte | 374 cm, 439 cm, 504 cm, 569 cm |
| Nokhoogte | 314 cm, 329 cm, 344 cm, 360 cm |
| omsloten ruimte | 37,21 m³, 52,71 m³, 71,38 m³, 93,57 m³ |
| Binnenvlak | 13,99 m², 19,27 m², 25,4 m², 32,38 m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 20 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | Skanholz Cannes |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069165a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
Leveringsomvang
- Skan Holz Houten paviljoen Cannes Naturel Houten paviljoen