Skan Holz afdak Siegen dak wit
Zadeldak uit Scandinavische nork, overdekte oppervlakte 247x114 cm, gekeild verzinkt en continu verlimde massief hout, Art.-Nr.: 100218783a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz afdak Siegen dak wit Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek het Skan Holz afdak Siegen – de perfecte combinatie van functionaliteit en esthetica voor uw entreegebied. Met een grootte van 247x116 cm biedt dit schilddak-afdak niet alleen royale bescherming tegen regen en sneeuw, maar geeft uw entreegebied ook een tijdloze elegantie. Het Skan Holz afdak Siegen overtuigt niet alleen door zijn indrukwekkende afmetingen, maar ook door zijn hoogwaardige constructie. Vervaardigd uit constructievollhout (KVH), technisch gedroogd, oneindig verlijd massief spaanhout, biedt het een robuuste structuur.
De afzonderlijke delen worden zorgvuldig gedroogd, gescand op fouten, gesorteerd en vervolgens weerbestendig door middel van keilzinken oneindig verlijmd. Scheuren, knoesten en lichte vervormingen geven het afdak een charmante karakter. De buitenafmetingen van 247x116 cm, de paalsterkte van 12x12 cm en de helling van 22° bieden niet alleen optimale bescherming, maar ook een esthetische vormgeving. De massieve constructie met ständers en kappenliggers in de maat 12x12 cm en spanten in de maat 6x12 cm garandeert hoge stabiliteit en duurzaamheid. De gekerfde spanten zetten stijlvolle accenten. Een 20 mm dakbeschot biedt extra bescherming tegen de elementen. Kleurloos behandeld biedt het afdak individuele vormgevingsmogelijkheden.
Let op:
Dakshingles zijn als optioneel toebehoren beschikbaar en niet in de leveringsomvang inbegrepen!
- Schilddak uit spaanconstructievollhout (KVH)
- Echte werkelijke breedte inclusief dakoverstekking: 247 cm
- Echte pen-verbindingen
- Robuuste 12x12 cm ständers
- Krachtige 12x12 cm kappenliggers
- Gekerfde spanten 6x12 cm
- Dakdikte: 20 mm
- Helling: 22°
- zonder wandbevestigingsmateriaal
- Dakshingles als toebehoren beschikbaar
Belangrijke opmerking: De levering vindt plaats zonder wandbevestigingsmateriaal, om u maximale flexibiliteit bij de installatie te bieden.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Type | Luifel |
| Stijl | landhuisstijl |
| vorm | Zadeldak |
| Materiaalconsole/constructie | Hout |
| Breedte | 247 cm |
| hoogte | 267 cm |
| Diepte | 116 cm |
| Dakbedekking | dakbeschot |
| Dakhelling | 22° |
| Dakdikte | 20 mm |
| Paaldikte | 12x12 cm |
| Paalafstand breedte | 130 cm |
| kleur | Wit |
| Gewicht | 150,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 206216-11-31 |
| Art.-Nr.: | 100218783a |
| EAN: | 4018211017461 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz afdak Siegen dak wit