Skan Holz afdak Siegen dak eik licht
Zadeldak van Noord-Europese fijnspar, overdekte oppervlakte 247x114 cm, verspannen gegalvaniseerd en oneindig verlijmd massief hout, Art.-Nr.: 100218780a Beschrijving
Productinformatie
Skan Holz afdak Siegen dak eik licht Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek het Skan Holz afdak Siegen – de perfecte combinatie van functionaliteit en esthetica voor uw ingangsgebied. Met een grootte van 247x116 cm biedt dit zadeldak-afdak niet alleen uitstekende bescherming tegen regen en sneeuw, maar geeft uw ingangsgebied ook een tijdloze elegantie. Het Skan Holz afdak Siegen overtuigt niet alleen door zijn indrukwekkende afmetingen, maar ook door zijn hoogwaardige constructie. Vervaardigd uit constructievolhout (KVH), technisch gedroogd, oneindig verlijd massief dennenhout, biedt het een robuuste structuur.
De losse onderdelen worden zorgvuldig gedroogd, gescand op gebreken, gesorteerd en vervolgens weerbestendig via vingerverbindingen oneindig verlijd. Scheuren, knoesten en lichte verwringingen geven het afdak een charmant karakter. De buitenafmetingen van 247x116 cm, de paalsterkte van 12x12 cm en de helling van 22° bieden niet alleen optimale bescherming, maar ook een esthetische vormgeving. De massieve constructie met stijlen en spanten van 12x12 cm en sparren van 6x12 cm garandeert hoge stabiliteit en duurzaamheid. De gekerfde sparren zetten daarbij stijlvolle accenten. Een 20 mm dakbeschot biedt extra bescherming tegen de elementen. Kleurloos onbehandeld maakt het afdak individuele ontwerpsmogelijkheden mogelijk.
Let op:
Dakshingles zijn beschikbaar als optionele accessoires en niet inbegrepen in de leveringsinhoud!
- Zadeldak van spar constructievolhout (KVH)
- Werkelijke buitenbreedte inclusief dakoversteek: 247 cm
- Echte penverbindingen
- Robuuste 12x12 cm stijlen
- Krachtige 12x12 cm spanten
- gekerfde sparren 6x12 cm
- Dakdikte: 20 mm
- Helling: 22 °
- zonder wandbevestigingsmateriaal
- Dakshingles als accessoires verkrijgbaar
Belangrijke opmerking: De levering vindt plaats zonder wandbevestigingsmateriaal, om u maximale flexibiliteit bij de installatie te bieden.
| Merk | Skan Holz |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| Type | Luifel |
| Stijl | landhuisstijl |
| vorm | Zadeldak |
| Materiaalconsole/constructie | Hout |
| Breedte | 247 cm |
| hoogte | 267 cm |
| Diepte | 116 cm |
| Dakbedekking | dakbeschot |
| Dakhelling | 22° |
| Dakdikte | 20 mm |
| Paaldikte | 12x12 cm |
| Paalafstand breedte | 130 cm |
| kleur | Licht Eik |
| Gewicht | 150,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 206216-01-31 |
| Art.-Nr.: | 100218780a |
| EAN: | 4018211016389 |
| Productveiligheidsverordening |
SKAN HOLZ Europe GmbH Im Alten Dorfe 10 21227 Bendestorf info@skanholz.com |
- Skan Holz afdak Siegen dak eik licht