Parador SPC Vinyl Designvloer Trendtime 8 Eik Pacific Natur Lichtbruin Houtdecor
geïntegreerde akoestische tegengewicht, Art.-Nr.: 100418186 Beschrijving
Productinformatie
Parador SPC Vinyl Designvloer Trendtime 8 Eik Pacific Natur Lichtbruin Houtdecor Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze hoogwaardige vinyl grote plank van Parador uit de Trendtime 8 Serie overtuigt met een authentieke houtdecoratie die stijlvol in vrijwel elk inrichtingsconcept past. De gedetailleerde nerf geeft de vloer een bijzonder natuurlijke uitstraling en is nauwelijks van echt hout te onderscheiden. Het warme oppervlak gecombineerd met de zachte haptica maakt het lopen op blote voeten tot een echt comfortmoment. In de kern zorgt een moderne spc-dragerplaat met vaste polymeerkern voor hoogste vormstabiliteit en maakt probleemloze plaatsing ook op oneffen ondergronden mogelijk. De geïntegreerde ondervloer zorgt voor stille en aangenaam warme loopcomfort, terwijl de waterdichte uitvoering het gebruik in badkamer, keuken of serre toelaat. Het bewezen Comfort-Click-systeem maakt snelle, gereedschapsloos montage mogelijk.
Productdetails:- Afmetingen: 1522x225x6 mm
- spc-dragerplaat - Vormstabiel en optimaal bij licht oneffen ondergronden.
- Waterdicht - Ideaal geschikt voor natte ruimten zoals keuken, badkamer of serre.
- Geïntegreerde ondervloer - Zorgt voor aangename ruimteakoestiek en warme voeten.
- Onderhoudsarm en antibacterieel - Bijzonder hygiënisch, ideaal voor allergielijders.
- Voetenwarm en aangename haptica - Voor een comfortabel blotevoets gevoel.
- Robuust en duurzaam - Hoogwaardige materialen voor dagelijks gebruik.
- Eenvoudige plaatsing - Comfort-Click-systeem voor gereedschapsloos, nauwkeurig monteren.
De Parador Trendtime 8 vinyl grote plank combineert de warmte en natuurlijkheid van hout met de functionele voordelen van een moderne vloerbekleding - ideaal voor veeleisende woongebieden met stijl en comfort.
| Merk | Parador |
|---|---|
| Serie | Parador Trendtime 8 |
| Ausführung | geschikt voor vloerverwarming, geschikt voor natte ruimten |
| Gebruiksklasse | 23-woonruimte intensief gebruikt, 33-Bedrijf sterk gebruikt |
| Antislipklasse | Klasse R9 |
| Lengte | 1522 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Slijtlaag | 0,55 mm |
| Type | Vinyltegel, SPC |
| Stijl | Landhuisstijl |
| kleur | Lichtbruin |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Contrast | middel |
| Afschuining | Fase 4-zijdig |
| Opbouw | met SPC-dragerlaag |
| Gewicht | 20,73 |
| HAN | 1744831 |
| Art.-Nr.: | 100418186 |
| EAN: | 4014809240976 |
| Productveiligheidsverordening |
Parador GmbH Millenkamp 7 – 8 48653 Coesfeld Compliance@parador.de |
- Parador SPC Vinyl Designvloer Trendtime 8 Eik Pacific Natur Lichtbruin Houtdecor